Gospodarstwo rolne "Pilch"
Gospodarstwo rolne 		
	Pilch
O nas
Kurza stolowka
nasz zwierzyniec
nasz ogrod
oferta
punkty sprzedazy
o nas inni
galeria
agroturystyka
kontakt
aktualnosci
 

Agroturystyka

Od 2007 roku prowadzimy agroturystykę. Ma to na celu propagowanie naszego gospodarstwa, w którym staramy się wdrażać naszą filozofię życia wyrażającą się miedzy innymi w sposobie wytwarzania jaj zgodnym z naturą, ale czasami niestety wbrew twardej ekonomi.


Naszym gościom oferujemy nie tylko kontakt ze zwierzętami gospodarskimi, możliwość dokładnej obserwacji sposobu chowu kurek, ale i okazję uczestniczenia w przetwórstwie mleka. Mamy sześć niepowtarzalnych krówek, każda ma swoje nawyki i przyzwyczajenia oraz stadko kózek, dzięki czemu gościom możemy zaoferować pyszne świeże i kwaśne mleko, masło a także bogactwo różnorodnych serów i twarogów, które sami wytwarzamy. Dzięki świeżym ziołom z ogrodu nasze sery uzyskują wspaniałe aromaty. Menu naszej kuchni to przede wszystkim swojskie produkty: poza nabiałem warzywa z własnego ogrodu i domowe wędliny - hobby gospodarza Wojciecha.

Niektóre produkty można kupić również bezpośrednio z gospodarstwa.

Oferujemy także naukę jazdy konnej pod okiem instruktora. Nasi goście będą mogli jeździć konno (mamy dwie klaczki i jednego ogiera oraz źrebaczka, a niedługo naszym nowym nabytkiem stanie się kuc) po pobliskim lesie i czuć wolność i wiatr we włosach. Dla tych, co nie lubią takich atrakcji, bądź się nie odważą sami na taką eskapadę, przyjemne będzie leniuchowanie w pięknym ogrodzie, bądź spacery po okolicy.
Dodatkowym atutem jest bliskość morza.

Więcej na stronie www.pilch.afr2.plZapraszamy do galerii zdjęć...